Нови придобивки!!! 2015

Похвалете се до къде сте стигнали с мечтите си!
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Стаси, мерси. Цвете, остъклено е, не е много студено. Преместих го там и го завардих с надеждата домашните любимци да не го надъвкат до дъно (откъде ли знам, че си падат по него? ) Коледарче имам прекрасно бяло, изчакаха да станат двайсет страхотни едри големи пъпки, после ги наджвакаха всичките и ги изплюха тузарски. И бегонията се оказа много вкусна. А не е като да си нямат собствена трева.
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Ния, моят беше като в застой и преди седмица го засадих на морето. Надявам се там да е по-добре. Скоро ще видя как е и ще докладвам с нови снимки.
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 А какви са ви новите придобивки, че не разбрах?
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Леле, с тоя бръшлян аз ... ама относително нов го броя. И ето това ми е ново - пилея, добре,че в друга тема го разпознаха. Досега ми мязаше на извънземно и мислех, че ще ме изяде, сега четох, че е от семейство копривови - значи само ще ме пари.
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Ния,честити придобивки! За първи път виждам такава Пилея,много е екстравагантна А да попитам какво е синьото цветенце на перваза в дясно ?
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Ха, ха, екстравагантна - такова определение не ми бе минало през ума. Синьото цветенце всъщност е абсолютно лилавко (толкова ми може фотката) - кампанула https://www.google.bg/search?q=кампанул ... 24&bih=669 @Дансиела, дано тръгне бръшлянът ти на морето. Ще чакам да се похвалиш. И моят, ако рече да се разшава ще докладвам.
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Да покажа един от многото цветни подаръци, които получих за РД. Досега не съм имала ехмея. Дали ще се справя? Но е много красива, спор няма!
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Честито, много я харесвам. Това бе моето"годежно" цвете , защото го получих горе-долу в тоя период като подарък. В началото сякаш по-добре се справях/то малко като в брака /, прецъфтя си, пусна си детки, изгледах две в началото с големината на майката, отделих ги, после майчиното растение се спомина и се оказах в един момент само с едното след 8-9 години.Мисля си, че не самите грижи са толкова много, а това чакане около цъфтежа уморява и си склонен да си по-нехаен, да не го наблюдаваш така, особено ако се забави цъфтенето и повече.Пожелавам ти при теб всичко се развива много добре.
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Честита и от мен! Прекрасна е,пожелавам ти много да те радва И аз се сдобих с една през зимата,та още не съм я пресаждала,чудех се в каква почва да я сложа
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Това прекрасно растение беше изхвърлено на нещо като гробище за Фаленопсиси ! Повечето бяха в плачевно състояние . Имаше едно нещастно само с корени и огромен цветонос. Не знам как им дава сърце на хората от разсадник Разцвет да се отнасят така с цветята си . Но имаше и няколко в чудесно състояние и с приятелката ми ги приютихме . Не знам какъв му е цвета ,но за 9 лв и бял да е ,пак ще му се радвам . Съжалявам за лошата снимка .
Post Reply

Return to “Снимки на вашите цветя!”