Тор от прилепи

Грижи за цветята - почви, семена, торене, препарати, поливане и инструменти
admin
Site Admin

Че е най-скъпият тор на света! Има острови, които са пълни с такива пещери. Събирането и продажбата на този тор са доста печеливш бизнес. Най-големите купувачи са холандците.
admin
Site Admin

Леля Петуния написа: Че е най-скъпият тор на света! Има острови, които са пълни с такива пещери. Събирането и продажбата на този тор са доста печеливш бизнес. Най-големите купувачи са холандците. я да скоча до Дир-а да го питам тоя за колко го е купил
admin
Site Admin

Titi написа: Леля Петуния написа: Че е най-скъпият тор на света! Има острови, които са пълни с такива пещери. Събирането и продажбата на този тор са доста печеливш бизнес. Най-големите купувачи са холандците. я да скоча до Дир-а да го питам тоя за колко го е купил Я направо скокни до някоя пещера или клубче по спелеология! Между другото, Мъни не отглежда ли случайно прилепи?
admin
Site Admin

Не, но съм бивш пещерняк... За съжаление когато се чалнах на тема цветя, вече бях престанала да ходя по дупки... Ама ще помоля някой активен приятел да нагребе малко гуано...
admin
Site Admin

мъни написа: Не, но съм бивш пещерняк... За съжаление когато се чалнах на тема цветя, вече бях престанала да ходя по дупки... Ама ще помоля някой активен приятел да нагребе малко гуано... може и пасивен да е, няма да му придиряме на сексуалността сега
admin
Site Admin

знам,че има различни видове ,в зависимост от вида на прилепа. Преди време бях намерила инфо по въпроса(мисля че Флорист беше писал) -ако не се лъжа този тор е с МНОГО високо съдържание на фосфор т.е. не е подходящ за:хибискуси,азалии,гардении но е идеален за листнодекоративни и за повечето цъфтящи.
admin
Site Admin

Мисля,че видях Стрелиция да предлага гуано. А освен тази от прилепи също бях чела, че и слонската тор е много полезна.
admin
Site Admin

Тити, изкарвай слона от хладилника. Едно а.. ти стига за всички цветя.
admin
Site Admin

Слонски тор бях виждала преди години тук. Пишеше, че е специално за рози.
admin
Site Admin

Thalia написа: Тити, изкарвай слона от хладилника. Едно а.. ти стига за всички цветя. Ако кажете, че и жирафската е полезна, направо съм си на далавера
Post Reply

Return to “Техники и материали”