Браво, Ерик/Иван!

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

Браво Ерик! Браво Иване! Страхотни красоти! !А що са години за напред какво ли ще предлагаш!? ПП.Абе чудя се защо все ми напира да те нарека Кире! От Ерик.
admin
Site Admin

Мерси, мерси. А за ника ми произхожда от Ерик Червенокосия открил в края на 10 век Гренландия. Малко странни са ми разсъжжденията амаа......то от историята.
admin
Site Admin

Даааа, браво и от мен ... и за цветята, и за историята. Ти си едно умничко сурикатче
admin
Site Admin

Благодаря ви. Чак пък толкова. Нищо особено. Аз искам просто да ми стане хубаво. Предлагам тази тема да бъде изтрита.
admin
Site Admin

Браво и от мен!!! Много рядко явление е 12 годишен да съчетава умело редки математически умения с такива градинарски. Как ти стига времето?? Поздравявам те за обогатяването на форума откъм градинската тематика. Дерзай и за напред Въобще няма да я трием темата-много си е хубава!
admin
Site Admin

Стига. + това и пея тъй че съвсем а? Темата е за изтриване.
admin
Site Admin

И в какъв стил по-точно пееш ?
admin
Site Admin

Латински песни, църковна музика, народна, възрожденска и това май. Всъщност пея в хор не единично (соло)
admin
Site Admin

Леле,леле,шашната съм.Аз като бивш музикант високо ценя изявите ти на това поприще. Въобще ти си момче-мечта . Апропо,имам дъщеря на 10 години и тъй като е доста мързелива,ще ми трябва зет като теб.
admin
Site Admin

Колкото и лошо да звучи не обичам мързели. + това съм кандидат зет (базик), а и не съм много работлив. Обичам да правя туй дето ми харесво.
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”