Хибискус - проблем?

Всичко за амарилисите, хипеаструмите, кливиите и останалите видове от сем. Амарилисови (Amaryllidaceae)
admin
Site Admin

Да, тъмнозелени му бяха листата. Ето как го купих http://emil.bimbargo.com/albums/flowers ... 90709.html
admin
Site Admin

Еми значи не е сбъркан още при покупката... Ползвай Лактофол за зелени листа и след един месец докладвай
admin
Site Admin

Още в понеделник ще се обзаведа с въпросния животоспасяващ продукт. Благодаря ви!
admin
Site Admin

Аз по-скоро бих опитала с Гама листен обогатител и бих ти препоръчала да не се вживяваш много в цвета на тези листа, твърде малко вероятно е да се оправят, най-добре е да и отчупиш щом те дразнят, единственото важно е че новите са зелени, което значи че проблемът е преодолян. Каква беше формулата на белия кристалон, че не се сещам в момента, а не ми се рови да търся
admin
Site Admin

Блу, навремето когато те питах ли питах за жълтеещите листа на хибискуса... Тогава Гамма не помогна. Той е за профилактика сякаш и за новите листа. Минах на Лактофол за месец-два и след това се върнах на Гамма-та.
admin
Site Admin

Значи Лактофол личният опит е най-важен...
admin
Site Admin

моят хибискус е на 15 години когато го прибера есента вътре изчаквам да преминат всички цветове и след това го орязвам тогава му пожълтявят и окапват всички листа а едновременно с това изкарват нови клонки оформен ми е като дърво през зимата не цъфти защото няма достатъчно светлина но когато го изнеса през пролетта навън сескъсва да цъфти не го торя с нищо само му добавям по малко пръст отгоре поливам го редовно той обича много вода няма страшно от преполиване много е готин като цъфне ще пусна снимки
admin
Site Admin

Лактофол са пуснали нова серия, поне аз не я бях виждала досега. В нея има разновидност, предназначена за желязна хлороза. Информацията я няма още на сайта им. Лактофол-актив (Активизира фотосинтезата) Състав: Fe - 13,5% N - 7% S - 16%
admin
Site Admin

Много благодарско Лелче! Ще го потърсим на пазара.
admin
Site Admin

Искам да питам за моето хибискусче дето ми го донесоха от Стара Загора. От както почна да вади листа някои сякаш не дорастват и крайчето им се прищипва по някакъв начин. Кажете какво му е? Ето и снимки:
Post Reply

Return to “Амарилисови”