Хибискуси - стари постове, събирани из форума

Всичко за амарилисите, хипеаструмите, кливиите и останалите видове от сем. Амарилисови (Amaryllidaceae)
admin
Site Admin

Хибискуси - стари постове, събирани из форума Чаках Ванила да отвори тази ,защото е спец. Трябва да се изфукам,защото ми цъфна трети вид, а изобщо не ме бива с тези растения.
admin
Site Admin

Re: ХИБИСКУС toni 1 написа: Чаках Ванила да отвори тази ,защото е спец. Трябва да се изфукам,защото ми цъфна трети вид, а изобщо не ме бива с тези растения. Пускай снимки, че съм се затъжила за красоти. Моите си цъфтят, но за сега само тези, които вече съм ги виждала, а докато цъфнат новите, ще минат поне 2 седмици. Така че, хайде щракай да ми зарадваш окото Кика ми пусна мухата за семена от хибискус, и сега единият го обикалям, да го чакам да узрее. Някой пробвал ли е? Малко е съмнително, ама все пак, дайте някаква надежда
admin
Site Admin

Аз се опитвам да си вкореня един оранжев хибискус. Стискайте ми палци!
admin
Site Admin

Стискам палци!!!!
admin
Site Admin

Хехе, вчера си посадих първия хибискус в живота (Благодаря ти, Тити.!). Ако не броим резниците, дето ги крадох на времето и ги дадох на баба ми да ги вкорени. Тя ги боцнала в градината под буркан и тъкмо тръгнаха горките, кокошките й ги изкълваха! . Този печален факт ме беше отказал доста време от желание да пробвам пак. Ха сега стискайте ми палци, та дано и аз успея да завъдя от тези красоти!
admin
Site Admin

Тони, що казваш, че не те бива с хибискусите?! Страхотно цветче си завъдила!!! Стискам палци на Леля Петуния Щом резниците са от Тити - 100 % ще стане
admin
Site Admin

toni 1 написа: Страхотно лимоново На мен жълт още не ми е цъфтял, ама като гледам снимките почвам да губя търпение - май няма да дочакам резниците, ми ще тичам да си взема голям
admin
Site Admin

Не ме бива ви казвам. Само жълтия има листа. Другите цъфтят но нет листа. като маймуни са.
admin
Site Admin

toni 1 написа: Не ме бива ви казвам. Само жълтия има листа. Другите цъфтят но нет листа. като маймуни са. Абе, те и повечето маймуни нямат листа...
admin
Site Admin

Абе, аз сега като ги бочнах тези резници, кога трябва да се ослушвам за цветове? Малиииии, само да не ми кажете, че след 3-5-7 години може и да цъфнат!!!!!!!
Post Reply

Return to “Амарилисови”