Сукулентни пеларгониуми

Всичко за отглеждането и проблемите на кактусите и сукулентите
Post Reply
admin
Site Admin

Сукулентни пеларгониуми Цитат И по такива си падам Миналата година засях първите и вече имам и поколения от тях - Голям кеф!!! Пак ще цъфтим! PELARGONIUM barklyi а това са малките: тези не ги записах, но може да са PELARGONIUM klinghardtense семеначета на Pelargonium cotyledonis и Pelargonium caroli-henrici който също си има малки... Всичките са зимни китки и по това време цъфтят. Ами запознах ви! Дано се появят повече фенове!
admin
Site Admin

Re: Сукулентни пеларгониуми Цитат bricki, страхотни са !Първия много ме впечатли Определено бих си гледала и такива Моля те,качи снимка на цветчето на първия.
admin
Site Admin

Re: Сукулентни пеларгониуми Цитат bricki,прекрасни са!Определено вече съм им фен Показвай снимкии
admin
Site Admin

Re: Сукулентни пеларгониуми Цитат Страхотни , и листата им са много интересни и каудекс формират!Първото и последното най ми допаднаха, ама и останалото, въобще са екзотики!Предполагам, че не е много трудно да се гледат, след като отраснат, какво ще споделиш?
admin
Site Admin

Re: Сукулентни пеларгониуми Цитат Ке цъфтим! Даже и семеначетата са напъпили
admin
Site Admin

Re: Сукулентни пеларгониуми Цитат Страхотни са
admin
Site Admin

Re: Сукулентни пеларгониуми Цитат Би ли споделил в какъв субстрат ги гледаш?
admin
Site Admin

Re: Сукулентни пеларгониуми Цитат Я, и такова чудо ли има? Много красиви.
admin
Site Admin

Re: Сукулентни пеларгониуми Цитат svetla06 написа: Би ли споделил в какъв субстрат ги гледаш? Субстрат като за сукуленти, с малко повече храница. Сега поливам като за мушкато
admin
Site Admin

Re: Сукулентни пеларгониуми Цитат Хм... Какво разбираш под повече храна? А семената в какво сади? Имам семки, та се чудя в какво и при какви условия да ги сложа, за да поникнат. Та бих била благодарна, ако разясниш малко. Интересува ме и дали се покриват със субстрат, после фолио и т.н. Обясни като за неразбиращ от сукуленти.
Post Reply

Return to “Кактуси и сукуленти ”