Студоустоичиви агавета...

Всичко за отглеждането и проблемите на кактусите и сукулентите
Post Reply
admin
Site Admin

Студоустоичиви агавета... Цитат Тези зимуват две години навън - издържаха -17-18 градуса зимата. Посяти са на завет и им бях метнал по някое листо суха шума отгоре.
admin
Site Admin

Re: Студоустоичиви агавета... Цитат Има доста кораваци измежду тях-Парии,Ютанезий..та дори редовата Американа покчазва чудеса от храброст по нашенско ..стига да не е много оводнена... А в твърдата 8а зона да не говорим:
admin
Site Admin

Re: Студоустоичиви агавета... Цитат Първите ми растения за тази година - Agave montana Ще трябва да почакам доста докато стане такова
admin
Site Admin

Студоустоичиви агавета... Тези зимуват две години навън - издържаха -17-18 градуса зимата. Посяти са на завет и им бях метнал по някое листо суха шума отгоре.
admin
Site Admin

Re: Студоустоичиви агавета... Има доста кораваци измежду тях-Парии,Ютанезий..та дори редовата Американа покчазва чудеса от храброст по нашенско ..стига да не е много оводнена... А в твърдата 8а зона да не говорим:
admin
Site Admin

Re: Студоустоичиви агавета... Първите ми растения за тази година - Agave montana Ще трябва да почакам доста докато стане такова
Post Reply

Return to “Кактуси и сукуленти ”