Арбутус-ягодово дърво

Всичко за отглеждането и проблемите на другите цветя
admin
Site Admin

Арбутус-ягодово дърво Здравете!Някой отглеждал ли е това дръвче.Ако може да сподели малко опит и евентуално откъде да се снабдя с него
admin
Site Admin

Re: Арбутус-ягодово дърво Продава се по разсадниците-тук например...
admin
Site Admin

Re: Арбутус-ягодово дърво Тук на форума няма стройна тема, но тук-таме е писано, а и някои хора би трябвало да го имат - виж в търсачката на Arbutus. По принцип малко му е хладно зимно време у нас /естествено се среща по Средиземноморието и в Ирландия/, но на защитено място в Ямбол би трябвало да вирее. Води се сухоустойчиво, но от отглеждането му в саксия имам наблюдения, че пие здраво вода. Мойто е от магазина на "Стрелиция", тази година за сефте го засадих навън, напролет ще видя какво е станало. На същото място друга наша колежка го отглежда - не се поврежда от студа, но нейното е по-закътано.
admin
Site Admin

Re: Арбутус-ягодово дърво Hartt,здравей!Ако този магазин е в София ще изпратя студента да ми купи.Идеята ми е докато докарам до пенсия да си имам малка ботаническа градина на село
admin
Site Admin

Re: Арбутус-ягодово дърво В София е, често минавам оттам, от 2 години няма. И на сайта проверих - не го предлагат. Прати студента да летува в гърция - там със сигурност ще намери. И дай да си мечтаем само за ботанически градини, че как ли ще докараме до пенсия, както е тръгнало .
admin
Site Admin

Re: Арбутус-ягодово дърво Охо,много скъпо ще ми излезе това дърво.Ще мина и без него.То мечтите са безплатни,така че давай....на воля.Ако докарам до пенсия ще ми трябва само едно дърво май-бастун
admin
Site Admin

Re: Арбутус-ягодово дърво http://www.palmi.bg/bg/static/contacts.html
Post Reply

Return to “Други цветя ”