Архитектура/Саксии,Кашпи...

На който му се говори каквото и да е различно от цветя - това е мястото
admin
Site Admin

Re: Архитектура/Саксии,Кашпи... titicaca написа: Миррро, този балкон на последното фото е на някоя наша форумчанка, басирам се! Не се бъзикаш много, защото точно така ще изглеждат балконите само след два-три месеца. Вече нямам търпение да постегна шоурума и да го натъпкам с растения.
admin
Site Admin

Re: Архитектура/Саксии,Кашпи... Rumiana_N написа: Вече нямам търпение да постегна шоурума и да го натъпкам с растения. Хаха! Аз днес подговях шоурума - попочистих, махах сухи листа.
admin
Site Admin

Re: Архитектура/Саксии,Кашпи... поставки
admin
Site Admin

Re: Архитектура/Саксии,Кашпи... Първата снимка е страхотна .И стълбичката със сандъците ми харесва.Отдавна съм замислила нещо подобно,но няма кой да ми го направи
admin
Site Admin

Re: Архитектура/Саксии,Кашпи... Защо да го прави, взимаш стълба, и слагаш сандъци, става.
admin
Site Admin

Re: Архитектура/Саксии,Кашпи... Имам едно ъгълче между южен прозорец и врата на запад и така стъпаловидно ако се подредят цветенца на 1.80-2м всичките ще получават достатъчно светлина
admin
Site Admin

Re: Архитектура/Саксии,Кашпи... интересно това дали е светеща боя?
admin
Site Admin

Re: Архитектура/Саксии,Кашпи... А не, лампи са, а отгоре кашпа. Изискано.
admin
Site Admin

Re: Архитектура/Саксии,Кашпи... Singapore: The Park Gardens by the Bay. Този гигантски парк е над 101 хектара и включва три градини със забележително биоразнообразие; построен е за повече от 625 милиона долара:
admin
Site Admin

Re: Архитектура/Саксии,Кашпи... Гледах тези къщи наскоро в нета и им се възхищавах... Така искам и аз една подобна! С градина естествено!
Post Reply

Return to “Бърборилник ”