Полезни съвети

Грижи за цветята - почви, семена, торене, препарати, поливане и инструменти
admin
Site Admin

Ама поне четенето ти остана.........
admin
Site Admin

Що, аз обичам да чета.
admin
Site Admin

Е именно, де нали и аз това казвам....
admin
Site Admin

полезни съвети Явно ще трябва да чета,а ииич не обичам!Кажете ми деее!!Помагам...... литра вода ......... количество кристалон със зелена капачка.Даа ама не пише дозата дозатааа???
admin
Site Admin

Ами ако прочетеш внимателно, ще разбереш какъв е проблемът с дозата. Много зависи как поливаш...
admin
Site Admin

Re: полезни съвети cvetolubka написа: Явно ще трябва да чета,а ииич не обичам!Кажете ми деее!!Помагам...... литра вода ......... количество кристалон със зелена капачка.Даа ама не пише дозата дозатааа??? Аааа, да ги нямаме такива. Чети, чети, то си е полезно и за нервите, и за акъла, и за блясък в очите, пък и за съвети ; бас ловя, че лелчето те замисли с това "как" поливаш - с настроение, с тревога (щот не си чела ), отдолу, отгоре, струйно, капково, фолиарно , на почивки, с помощници... виж кат съм чела, какви тънкажи знам Айде един жокер от мен - на литър вода - щипка (1 гр) Кристалон. Обаче НЕ е универсално, прочети, да не стане беля. Аз днес съм в особено закачливо настроение, да не вземе някой да се обиди ....
admin
Site Admin

Re: полезни съвети Чернокоса написа: Айде един жокер от мен - на литър вода - щипка (1 гр) Кристалон. Цветолюбка, жокера на Чернокоса е точен, само да уточня - щипката да не е за пране. И не се шашкай. Незнам дали имаш деца /но ако имаш , спомни си дали като бебета си им приготвяла храната с лабораторни везни/. И аз днес съм в закачливо настроение.
admin
Site Admin

полезни съвети ,Благодарско момичета!Страхотно готини сте!Обещавам мила лПетунке ще чета!Чернокоса Фиданчице,Мори благодарско и на вас!
admin
Site Admin

Re: полезни съвети cvetolubka написа: Явно ще трябва да чета,а ииич не обичам!Кажете ми деее!!Помагам...... литра вода ......... количество кристалон със зелена капачка.Даа ама не пише дозата дозатааа??? Дозата е на 1 литър вода, една равна КАФЕНА лъжичка от кристалона. Е това е дозата!
admin
Site Admin

техники и материали Благодарско Тити!
Post Reply

Return to “Техники и материали”