Кой какви геснериеви гледа - база данни.

Подфорум за любителите на глоксинии и сентполии
admin
Site Admin

Re: Кой какви геснериеви гледа - база данни. Червена, цяла, имам и клонче жълта, ама още е в реанимацията Може да се каже и че имам листо от "витяза в тигровата шкуре" , засега се държи учудващо прилично
admin
Site Admin

Re: Кой какви геснериеви гледа - база данни. това е добра идея- нека някои да опише своите видове, после и аз ще се включа. Трябва ли да има табличка или просто списък?
admin
Site Admin

Re: Кой какви геснериеви гледа - база данни. Наистина, ако има таблица с графи за инфото, която всеки да може да допълва ще е най-добре и няма да има нужда от допълнителна обработка.
admin
Site Admin

Re: Кой какви геснериеви гледа - база данни. Аз започнах да си оформям списъка като таблица (професионална деформация, какво да се прави ), с графи за трейлъри, стандарти, мини- и полуминисортове, отметка дали имам вкоренено или невкоренено листенце, детка или възрастно растение, мъничка снимка за подсещане как изглежда сорта и за собствена информация - от кого съм взела листото или растението Исках да има и кратко описание на сорта, но таблицата става прекалено обемна. маргаритка написа: Може да се каже и че имам листо от "витяза в тигровата шкуре" , засега се държи учудващо прилично Ти накрая всичко ще си признаеш май, доброволно и без бой
admin
Site Admin

Re: Кой какви геснериеви гледа - база данни. За сега - само списък. Допълнителна информация- ако е необходимо. Снимков материал- като цъфнат. ГЛОКСИНИИ: Расписная ткань Светлана Pink Marble Биссер Одесский Рококо Сладкие Мечты Мириоран Клеопатра Созвездие Любви Мадагаскар Ривьера Сон о Любви Восхитительная невеста Флоранс Августа Beads Lilea За сега мога да покажа снимки само на Мириоран Августа Рококо
admin
Site Admin

Re: Кой какви геснериеви гледа - база данни. Да, снимките в малки дози , но редовно.... че не се знае - да не стане като миналия път
admin
Site Admin

Re: Кой какви геснериеви гледа - база данни. ...а какво всъщност стана последния път?
admin
Site Admin

Re: Кой какви геснериеви гледа - база данни. Хмм, най-общо имам: Achimenes - 10-на сорта, Aeschynanthus - 6 вида Alsobia - 2 вида, Chirita Vertigo Codonanthe - 1 вид Columnea - 1 вид Episcia - 8-9 сорта Gloxinia - 8 сорта Kohleria - 1 Nematanthus - 2-3 сорта Saintpaulia - около 120 сорта Sinningia leucotricha Streptocarpus - 10 сорта + 1 видов
admin
Site Admin

Re: Кой какви геснериеви гледа - база данни. Добре де, по видове, ок, ама нали и по сортове.
admin
Site Admin

Re: Кой какви геснериеви гледа - база данни. По-нататък Ще атачна екселски файл. Сега ме мързи да пиша
Post Reply

Return to “Геснериеви”