Глоксиния ( Каменно цвете ) / Gloxinia (Sinningia) - 2011

Подфорум за любителите на глоксинии и сентполии
admin
Site Admin

Глоксиния ( Каменно цвете ) / Gloxinia (Sinningia) - 2011 Нова тема Глоксиния ( Каменно цвете ) / Gloxinia (Sinningia) за 2011 година. Старата тема е ТУК.
admin
Site Admin

Re: Глоксиния ( Каменно цвете ) / Gloxinia (Sinningia) - 2011 мойта глоксиния пък чак сега заспа!Взеха да загниват листенцата и падаха.Аз я разрових и видях че грудката е цяла и в добър вид.Завих я в хартийка и я сложих на тъмна и хладно.Мисля чак март месец да я посея. -- Редактирано на 03 Яну 2011, 18:45 -- А другите ми глоксита,едното и то изхвърли старите листа и се обосебиха две млади растения.едното го разсадих даже.Третото ми глокси и то нещо малее,но ще видим на къде ще вървят нещата.
admin
Site Admin

Re: Глоксиния ( Каменно цвете ) / Gloxinia (Sinningia) - 2011 А моите ме убедиха, че независимо от еднаквото време на засаждане, от еднаквите условия на отглеждане, те си следват своята логика. Бях вкоренила две листенца, които засях в един ден, държах ги на един перваз едно до друго и едното заспа, а другото тръгна да вади листа и зеленее... http://uravnenie.snimka.bg/flowers/cvet ... 9.21953136" onclick="window.open(this.href);return false;
admin
Site Admin

Re: Глоксиния ( Каменно цвете ) / Gloxinia (Sinningia) - 2011 Тази изобщо не иска да спитази се наспаа тази е бебе
admin
Site Admin

Re: Глоксиния ( Каменно цвете ) / Gloxinia (Sinningia) - 2011 valiatsvet голяма реколта ще имаш тази година Като гледам средният клубен е тръгнал с три или четири растения
admin
Site Admin

Re: Глоксиния ( Каменно цвете ) / Gloxinia (Sinningia) - 2011 Аз сгрешила ли съм, че моята не е извадена, а си е в саксията? Стои си на листенца, но прецъфтя още през септември.
admin
Site Admin

Re: Глоксиния ( Каменно цвете ) / Gloxinia (Sinningia) - 2011 Няма проблем,че не си я вадила Моите до сега винаги са били в саксията
admin
Site Admin

Re: Глоксиния ( Каменно цвете ) / Gloxinia (Sinningia) - 2011 аз мойта я извадих само да я проверя да не е загнила.И ме домързя да я сея.Та за това така я оставих,пък да видим.Аз все още експериментирам,защото до сега не съм гледала глоксинии.Още съм новак в практиката на отглеждане.Иначе изчетох доста литература,но практиката си е практика.
admin
Site Admin

Re: Глоксиния ( Каменно цвете ) / Gloxinia (Sinningia) - 2011 valiatsvet написа: Няма проблем,че не си я вадила Моите до сега винаги са били в саксията Благодаря , глоксинията ми е подарък. Но ако беше цвете, което трябваше да се вади и дундурка - нямаше да го огрее при всички случаи час такива грижи.
admin
Site Admin

Re: Глоксиния ( Каменно цвете ) / Gloxinia (Sinningia) - 2011 Аз смятам да си взема от ФЛОРА глоксинии, че нещо с времето ми поизмряха, а много ги харесвам.
Post Reply

Return to “Геснериеви”