как да подготвим цветята за зимата

Грижи за цветята - почви, семена, торене, препарати, поливане и инструменти
admin
Site Admin

Добре, ами ако ги сложа в мазата... както са така в сандъка какво ще им стане?! Трябва ли да слизам да ги поливам или...???
admin
Site Admin

Моите оцеляха на топло и светло в детската миналата зима. Орязах ги и ги прибрах там. Само им съхнеха листата, но пък изкарваха нови. Напролет пак ги орязах. Пробвах да държа засадени резници в спалнята (топло, но тъмно) - почнаха да гният и оцелелите ги командировах и тях в детската. Половината изсъхнаха, половината оцеляха. Сега са повече, плюс кралските мушката и се чудя и мая къде да ги дявам...
admin
Site Admin

Момичета и момчета, имам проблем с пресаждането на малката юка - не ще да стои изправена, килка се насам натам. Явно надземната част е по-голяма от подземната Да взема да сложа една по-голяма саксия, та дано повечето земя да компенсира? Ама каква земя и аз съм взела някаква смес с торф и е толкова лекаааа.
admin
Site Admin

bimbargo написа: Аз на остъклен балкон, но с хубава дограма Аз няма как да слагам хубава дограма... живея срещу училищния двор и всяка година ми чупят по някое стъкло с топката... Че и по цветята има повреди от натрошените стъкла... Трябва да слагам бронирани прозорци
admin
Site Admin

Kurtni написа: Добре, ами ако ги сложа в мазата... както са така в сандъка какво ще им стане?! Трябва ли да слизам да ги поливам или...??? Знаеш ли, миналата есен прибрахме една люта чушка на баща ми посята в саксия в коридора на мазата. Цяла зима е стояла на тъмно и никой не я е поливал. Пролетта беше пожълтяла и почти дала богу дух, но я подрязахме, поляхме и я сложихме вън на цветарника. Сега пак има вързали люти чушлета...
admin
Site Admin

хахаха... те са оцелели защото са злобно люти
admin
Site Admin

Я кажете какво да правя с мини розата си - след поредното нападение на акари я изрязах до 1см. над почвата и я изкарах на балкона. Сега гледам от тия жалки пръчици започнали да избиват клончета. Какво да я правя зимата?
admin
Site Admin

бимбарго,аз четох ,че могат да зимуват и навън, но се нуждаят от защита.Обаче като ги гледам кви деца на химията са да ти кажа съмнявам се,че ще оцелеят Аз моята я оставям на остъклената тераса и й пожелавам успех!
admin
Site Admin

Навън уморих последната ми роза - при тия температури от -25 какво ли друго очаквах? И май ще си цъфти цяла зима на остъкленат тераса.
admin
Site Admin

Моята мини роза зимува на остъклен балкон.При това от винкел.Завих я малко повече с торопочвена смес и нищо повече. Не се чудете за сакъзчетата и кралските мушката ами режете и да разменяме пък напролет който е успял ще зарибява другите.
Post Reply

Return to “Техники и материали”