как да подготвим цветята за зимата

Грижи за цветята - почви, семена, торене, препарати, поливане и инструменти
admin
Site Admin

Бих добавила, че белокрилките са нещо като хлебарките, само че в летящ вариант.
admin
Site Admin

Re: как да подготвим цветята за зимата Titi написа: Мисля си, ако изкарам сандъчетата със сакъзче и саксиите с фуксии в коридора на блока, където си зимуват и ако по тях има тук-там по някоя белокрилка или друга животинка, то тия гадини няма ли да измрат през зимата без слънце и на хладно? А моята алба мималата зима точно на стълбището хвана белокрилка.
admin
Site Admin

Много моля да не споменавате хлебарки
admin
Site Admin

Тити, мисля, че Маргаритка се смее, защото....защото....защото.....ами скоро гледай да не видиш името и записано при портиера...и последствията ги знаеш
admin
Site Admin

fafa написа: Тити, мисля, че Маргаритка се смее, защото....защото....защото.....ами скоро гледай да не видиш името и записано при портиера...и последствията ги знаеш ааа, тя вече се пробва, ама я хванаха! И сега снимката й виси на специално табло. ______________________________ Ако трети ден не ти се работи, значи е сряда!
admin
Site Admin

Аз също се замислям за прибиране на част от балконските цветя.Получава се голяма разлика в дневната и нощ. температура която не се отразява добре на цветята.Вчера си изкъпах и прибрах кит.рози.Ами те ми заеха толкова място ,че сега се чудя къде ще прибирам останалите.Така е като постоянно добавям нови и нови видове.Сигурно и пред вас стои този проблем за зимуването на стайните чветя?
admin
Site Admin

С моя голям късмет, единствената ни тераса е остъклена и не можах да изнеса всички цветя на нея лятото. Така че сега нямам проблеми с прибирането им. Е, има няколко мушката и други издръжливи екземпляри и на терасата, но намирането на място за тях няма да е трудно. Обаче преди да дойде зимата мисля да пресадя по-голяма част от цветята и се надявам да съм се справила с белокрилката на китайската роза, че сега е отделно от събратята си,а не ми се иска да се боря с гадини вътре в апартамента.
admin
Site Admin

Кажете къде си държите сакъзите зимата? Защото аз живея на първия етаж и не мога да ги оставя на стълбището, нямам и остъклена тераса... да не говорим, че за първа зима ще пребирам сакъзи
admin
Site Admin

Kurtni написа: Кажете къде си държите сакъзите зимата? Защото аз живея на първия етаж и не мога да ги оставя на стълбището, нямам и остъклена тераса... да не говорим, че за първа зима ще пребирам сакъзи единствения ти вариант е маза. ако нямаш и маза, тогава режи клонки и дръж цяла зима във вода, а напролет посади. А растенията от саксиите няма начин да оцелеят при твоите условия.
admin
Site Admin

Аз на остъклен балкон, но с хубава дограма
Post Reply

Return to “Техники и материали”