ПРЕМИНАВАНЕ КЪМ НОВА ВЕРСИЯ НА ФОРУМИТЕ

Всичко за цветята, което вече не е актуално.

Get Adobe Flash player

Get Adobe Flash player
Потребителски аватар
bimbargo
Администратор
Администратор
Контакти:

ПРЕМИНАВАНЕ КЪМ НОВА ВЕРСИЯ НА ФОРУМИТЕ

Мнениеот bimbargo » 02 яну 2015, 13:00

В неделя, 04.01.2015 г., ако до тогава не ни мине котка път, ще преминем към новата версия на форумите.

Последните две седмици успях да го преведа, че младежите сънародници на phpBB нещо заспаха в началото на ноември 2014 г. и преводите там умряха.

Вероятно на 04.01.2015 г., неделя до обяд, сайтът и форумите няма да са достъпни. Утре ще направя последните тестове и ако всичко е наред, в неделя го правим. Това е най-голямата промяна в софтуера от началото на 2008 година. Има страхотни нови неща, които поне на мен много ми харесват, а съм сигурен, че и на вас ще се харесат. Ще пробвам да направя една онлайн презентация, в която да ви запозная с всички новости, както и това, което няма да е налично и ще се добави в близките дни и седмици (надявам се).

За съжаление, системата за харесване временно няма да е налична. Всичко харесано до момента няма да е изгубено и ще си стои в базата данни. Просто временно няма да го има като функционалност. Зная, че това много ще ви липсва, на мен ще ми липсва, но тази добавка много се забави и не мога повече да я чакам. До 12 януари съм свободен и трябва да го обновя сега, че после става много работно.

СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ! :thumbup:
Когато живееш заради мнението на другите, си мъртъв. По-добре мразена личност, но личност!
При технически проблеми със сайта и форумите, пишете на Изображение

Потребителски аватар
DIDKA_BG
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко

Re: ПРЕМИНАВАНЕ КЪМ НОВА ВЕРСИЯ НА ФОРУМИТЕ

Мнениеот DIDKA_BG » 02 яну 2015, 16:05

:cross :cross

Потребителски аватар
Swetoslawa
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко

Re: ПРЕМИНАВАНЕ КЪМ НОВА ВЕРСИЯ НА ФОРУМИТЕ

Мнениеот Swetoslawa » 02 яну 2015, 19:37

bimbargo написа: Това е най-голямата промяна в софтуера от началото на 2008 година.
СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ! :thumbup:

Изображение Страхотно :thumbup: :cross :cross
ИзображениеИзображениеКамъкът си тежи на мястото! ИзображениеИзображение

Върни се на “Архив”