КОМЕНТАРИТЕ ВИ!

Библиотека от вашите материали за цветя
Правила на форума
ПРОЧЕТИ: Правила на форумите

Материалите в сайта FlowersNet.info и форумите към него са със запазени авторски права. Използването им без посочване на източника е незаконно.

Get Adobe Flash player

Get Adobe Flash player
Потребителски аватар
kikabelata
Тормозератор
Тормозератор
Контакти:

Мнениеот kikabelata » 14 юли 2006, 13:38

Mori_a написа:Четох я снощи, имаше и снимки на видовете. Извинявам се на автора, но просто в момента не мога да си спомня кой беше. :oops:

моме, търси я при конкуренциятаИзображениеИзображение
Който търси Кика, намира белята :twisted:
подарете бижу от онлайн магазин Нота Бене - http://notabenebijou.com
Щастието е да намериш 2 маслини в мартинито си, когато си гладен.

Moria
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко

Мнениеот Moria » 14 юли 2006, 13:49

kikabelata написа:моме, търси я при конкуренцията

Благодаря моме. :)
Че съм забравила автора - лошо, ама чак и форума . Пък то верно че било "при конкуренцията". Чия?!...
:think
Е, който търси, намира, па макар и с чужда помощ. :heart

Потребителски аватар
Thalia
Бонсай
Бонсай
Контакти:

Мнениеот Thalia » 20 юли 2006, 09:22

Към статията за адениума допълних два каталога за видовете.
http://www.tropicanursery.com/adenium/cultivars/cultivar_catalog.php?action=view_catalog
http://web.my8d.net/ko0107144/desert1.htm

Потребителски аватар
vodo-leika
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Контакти:

Мнениеот vodo-leika » 21 юли 2006, 14:24

хихи,темата с това кой потребител какво е публикувал ми напомня за едни такива дръвчета с имената на отличниците от първи клас
иначе,поздравления,много полезна секция на форума :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Потребителски аватар
bimbargo
Администратор
Администратор
Контакти:

Мнениеот bimbargo » 21 юли 2006, 14:45

Да си призная точно това с потребителите е малко безсмислено. Да кажем от уважение към труда им. А мене си просто ме мързи да се класифицирам там, признавам си.
Когато живееш заради мнението на другите, си мъртъв. По-добре мразена личност, но личност!
При технически проблеми със сайта и форумите, пишете на Изображение

Потребителски аватар
vodo-leika
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Контакти:

Мнениеот vodo-leika » 21 юли 2006, 14:49

неее,то си е признание,просто ми заприлича на стената ,която всички трябва да се преклоним ,минавайки пред нея:)))

Потребителски аватар
bimbargo
Администратор
Администратор
Контакти:

Мнениеот bimbargo » 21 юли 2006, 15:02

Хе-хе, че вие се прекланяте нон-стоп. Нали доде пишете свеждате глава . . . над клавиатурата. :lol:
Когато живееш заради мнението на другите, си мъртъв. По-добре мразена личност, но личност!

Потребителски аватар
vodo-leika
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Контакти:

Мнениеот vodo-leika » 21 юли 2006, 15:06

дааа,поставям и китка свежи изкуствени рози отпред,в знак на почит и с ясното съзнание за собственото ми маловажие :D

Titi
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко

Мнениеот Titi » 23 юли 2006, 00:47

Бимбарго, дали може статиите за растенията да са подредени по азбучен ред? Ще се намира бързо и лесно това, от което се интересуваме

Потребителски аватар
bimbargo
Администратор
Администратор
Контакти:

Мнениеот bimbargo » 23 юли 2006, 08:31

Titi
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко

Мнениеот Titi » 23 юли 2006, 15:50

о, извинявам се! не съм видяла, че наименованията са активни и бързам да се изкажа :oops:

Потребителски аватар
bimbargo
Администратор
Администратор
Контакти:

Мнениеот bimbargo » 24 юли 2006, 20:28

Има две теми за растителна защита! Чакам идеи за оформление . . .

Потребителски аватар
маргаритка
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Контакти:

Мнениеот маргаритка » 04 авг 2006, 16:32

Шефе, това Pelargonium peltatum не е ли нашенското "сакъзче", да му го добавиш в заглавието?

OneWay
Семенце
Семенце

Мнениеот OneWay » 27 авг 2006, 20:27

Копирам тук директно това което днес написах във форума на Инка, относно копираните от мен и някой други членове на форума Статии.

Здравей bimbargo!
Обръщам се към теб, защото форума е твой. Днес с изненада забелязах, че някой Статии, които съм написала се появяват там, копирани от Тити, все пак с надписа от къде са взети. Искам да те помоля нещо, което според мен е напълно честно и не би те затруднило като администратор. Нямам нищо против Статиите ми да бъдат четени, но не намирам смисъл да се копират на 1000 места, като е много по-лесно и уместно просто да се даде линк за тях тук! Вида по който са поднесени не ми харесва и не го одобрявам. Още повече, че никой дори не си направи труда да ме попита елементарно за съгласието ми да бъдат копирани там! Тити ако искаш да научиш нещо повече за орхидеите, направи си труда да го преведеш и представиш, там където сметнеш за добре, но не използвай труда на хората!
Толкова от мен, не искам да се получава каквато и да било конфронтация между двата форума, но да бъда копирана от жена, която е заявявала, че съм глупачка, защото продължавам да пиша Статии тук, е не мога да го понеса!
Това ми мнение (за да не бъда криворазбрана) не е повлияно от други хора, така че не се напъвайте пак да водите измислената си война между форумите!
Моля най-възпитано молбата ми да бъде изпълнена

И след намесата на бимбарго

Благодаря, за навременната ти намеса. Точно заради такива хора, на които не искаш да предаваш (и си прав за себе си) аз НЕ желая да пиша в твоя форум! Смятам, че лично аз не съм засегнала никого, по никакъв повод, макар че поводи повярвай ми съм имала! За това не искам да бъда провокирана по този нагъл и безпардонен начин от Тити.

И още нещо като за последно, Тити не искам това да се повтаря! Всеки знае, че разликата между хората и животните е в способността на едните да изразяват себе си, чрез речта (било то писмена или устна). Така че мисли малко повече преди да пишеш под прикритието на интернет и да засягаш хората. Имай в предвид, че зад клавиетурата и монитора стоят хора! Щях да ви спестя всичко това, но на явните провокации все някога трябва да се отвърне!

Потребителски аватар
bimbargo
Администратор
Администратор
Контакти:

Мнениеот bimbargo » 27 авг 2006, 20:41

А това написах аз там като отговор на OneWay
Neo написа:Това можеше да го пуснеш спокойно във форума ми. Ако не ви е ясно на мен все още ми е забранено да влизам тук и това, че прочетох възражението ти го приеми като чиста случайност.
Всичко, което е копирано от този форум е изтрито. Нямам намерение да слагам линкове към статии, които за много потребители ще завършат с FORBIDDEN. И няма да препредавам написаното от теб на хората, за които е предназначено.

P.S. Явно все пак има смисъл да влизам тук.

Нека всичко да свърши тук!
Я по-добре ми кажете харесва ли ви новото Интро и Лого на форума. Стига негативни емоции . . .

Върни се на “БИБЛИОТЕКА - ЦВЕТЯ”