Борба с белокрилката и трипса...

За паникьосани потребители
Правила на форума
ПРОЧЕТИ: Правила на форумите
По възможност в този форум пускайте снимки и правете максимално подробно описание на проблемите за да могат останалите потребители да ви помогнат адекватно!

Get Adobe Flash player

Get Adobe Flash player
Потребителски аватар
Alien
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко

Re: Борба с белокрилката и трипса...

Мнениеот Alien » 25 мар 2015, 10:51

Очаквам следващата тема, посветена на борба с винарката. :)

zvete
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко

Мнениеот zvete » 25 мар 2015, 10:52

:D :D :D :D
Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети :heart

Потребителски аватар
Ива.нка
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко

Мнениеот Ива.нка » 25 мар 2015, 16:23

Alien написа:Очаквам следващата тема, посветена на борба с винарката. :)

веднага ти давам отговор - пръскаш с лимонада ;; от вино и лимонада винарките се сдобиват с киселини и те ги разпадат :D
"Животът не е оцеляване в бурята, а танц в дъжда" - "Коледен списък" - Ричард Пол Еванс

Потребителски аватар
slan4ice
Фиданка
Фиданка

Мнениеот slan4ice » 31 окт 2016, 12:35

Здравейте!И аз завъдих въпросната белокрилка ,след като прочетох метода с ракията реших и аз да опитам.Да се похваля изтрепах ги гадовете ,но кучето ми видите ли се оказа ,че е алергично към ракията .И така се озовахме в клиниката .Резултат нямам белокрилки ,но животното ми вече втори ден му бият инжекции.Това го пиша за хората с домашни любимци ,за да го имат в предвид :)

btrend
Семенце
Семенце

Мнениеот btrend » 03 ное 2016, 12:36

slan4ice написа:Здравейте!И аз завъдих въпросната белокрилка ,след като прочетох метода с ракията реших и аз да опитам.Да се похваля изтрепах ги гадовете ,но кучето ми видите ли се оказа ,че е алергично към ракията .И така се озовахме в клиниката .Резултат нямам белокрилки ,но животното ми вече втори ден му бият инжекции.Това го пиша за хората с домашни любимци ,за да го имат в предвид :)

Стига бе, сериозно ли? Ужасно. Дано оздравее бързо, горката животинка. Кой да очаква, че изобщо би имала алергия и то към ракия. :(

Потребителски аватар
slan4ice
Фиданка
Фиданка

Мнениеот slan4ice » 03 ное 2016, 13:22

btrend написа:
slan4ice написа:Здравейте!И аз завъдих въпросната белокрилка ,след като прочетох метода с ракията реших и аз да опитам.Да се похваля изтрепах ги гадовете ,но кучето ми видите ли се оказа ,че е алергично към ракията .И така се озовахме в клиниката .Резултат нямам белокрилки ,но животното ми вече втори ден му бият инжекции.Това го пиша за хората с домашни любимци ,за да го имат в предвид :)

Стига бе, сериозно ли? Ужасно. Дано оздравее бързо, горката животинка. Кой да очаква, че изобщо би имала алергия и то към ракия. :(

Кучето ми се оправи ,вече нищо му няма .И аз за пръв път чух за такава алергия ,но ветеринаря каза ,че е от това.За това и писах за да го имате предвид.

btrend
Семенце
Семенце

Мнениеот btrend » 16 ное 2016, 14:20

slan4ice написа:
btrend написа:

Кучето ми се оправи ,вече нищо му няма .И аз за пръв път чух за такава алергия ,но ветеринаря каза ,че е от това.За това и писах за да го имате предвид.

Радвам се да го чуя, добре, че всичко е наред. Още ми е странно как може да е от това. За напред ще знам. Благодаря, че сподели!

Потребителски аватар
bimbargo
Администратор
Администратор
Контакти:

Мнениеот bimbargo » 17 ное 2016, 19:11

Леле, пази Боже! Това да си алергичен към ракия не си е работа.
Радвам се, че животинчето е добре. :)
Когато живееш заради мнението на другите, си мъртъв. По-добре мразена личност, но личност!
При технически проблеми със сайта и форумите, пишете на Изображение

Потребителски аватар
troll
Бая дръвче
Бая дръвче

Мнениеот troll » 18 ное 2016, 02:27

Аз много се колебая, така, дали да пръсна с шотландско уиски или с руска водка?!? Или с местна шльоковица?!?
:think
:mrgreen:

Потребителски аватар
Ива.нка
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко

Мнениеот Ива.нка » 18 ное 2016, 17:40

Налей ги с ром и ги качи на корабите
"Животът не е оцеляване в бурята, а танц в дъжда" - "Коледен списък" - Ричард Пол Еванс

Върни се на “Бърза помощ!”