Отглеждане на екзотични плодове.

Отглеждане на други растения
Правила на форума
ПРОЧЕТИ: Правила на форумите

Get Adobe Flash player

Get Adobe Flash player
nely127
Дръвче
Дръвче

Re: Отглеждане на екзотични плодове.

Мнениеот nely127 » 15 авг 2017, 16:06

Да ви се оплача, през есента си купих едно Джиро каки, че не само на мен ами и на комшийката ,друг подобен сорт много го прехвалих един от Пловдив, сега не го намирам в интернет ,даже го питах какъв сорт ще ми предложи ... както и да е и двете дръвчета са на умирачка още от пролетта ,не тръгнаха, появиха се листенца и толкова през април ,май започнаха да дърпат на зад нямам представа какво им се случва въпреки че двете дръвчета са сяти на различни места едното в бургас ,другото в околностите на село ,ако беше само мойто щях да си мисля че аз съм объркала пак нещо ...това е положението ,Единственното което не направих не го отрязах до 50 см още през есента ,както ми казаха а го клъцнах на пролет , Помагайте , въпреки че сигурно вече е късно но ... за всеки случай ...имам си друго дръвче в градината с него нямам никакви проблеми нито измръзва нито пресъхва .... добре си е , и хич не е капризно само дето му подпирам клоните че са много меки и увисват от плодовете , а товяа явно си е било нещо болно и не в ред ....но какво му има ...

Изображение

Изображение

Върни се на “Отглеждане на други растения”